Καλώς ήλθατε στην ιστοσελίδα μας.

Γεια σας είμαι η Λία από Κομοτηνή,πάω στο 4ο Δημοτικό Σχολείο και είμαι 12 χρονών. Δημιούργησα αυτή τη σελίδα με εγκριση,την επιτήρηση και την βοήθεια της μαμά γιατί θέλω να μοιραστώ μαζί τις ιστορίες-παραμύθια που έχω γράψει, εικονογραφίσει αλλά και που θα γράψω.Θα ήθελα να μου γράφατε σχόλια θετικά ή αρνητικά για να βελτιώνομαι.Η ιστοσελίδα μου όμως δεν θα αρκεστεί μόνο σε αυτό.Θα σας γράφω ανέκδοτα που μου έκαναν εντύπωση ,φωτογραφίες και πολλά άλλα...

Σημείωση του επισκέπτη

  1. Ένας άλλος άνθρωπος.

  2. Που πάει ένα μπαλόνι όταν φεύγει από το χέρι σου! ( Κέρδισε στο διαγωνισμό των εκδόσεων Λιβάνι) 

  3. Ο Κοκός ο ποντικός.

  4. Ένας μικρός πρόσφυγας ,η κόκκινη πινέζα και το κουνελάκι.( Κέρδισε στο διαγωνισμό δημιουργικής γραφής για παιδιά που οργάνωσε ο εκδοτικός οίκος μέσω της ιστοσελίδας του Ιπτάμενο Κάστρο)

  5. Το δάσος ονειρεύεται ξανά...(3ο Βραβείο Αίσωπος,2011,αφορμή Χρήστος Μπουλιώτης)

  6. Εννιά και μία μέρες στο χωριό.

  7. Το νησί της Γαλήνης.

  8. Η Σοφία Ζαραμπούκα "μιλάει" στον Αστέρη ( Το έγραψα με αφορμή τον ερχομό της κ. Σοφίας Ζαραμπούκας στην Κομοτηνή και διαβάστηκε μπροστά της με τη βοήθεια δύο συμμαθητών μου στο ρόλο του Αστέρη και της μητέρας του. Αφηγήτρια ήμουν εγώ.)